piątek kwiecień 28, 2017

Aktualności i ogłoszenia

Artykuły, publikacje

Zaglądnijcie na podstronę: Zasoby - Multimedia, audycje. Pojawiła się nowa zakładka (Artykuły, publikacje), a w niej: Amoris Laetitia - Inspiracje dla Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin - ks. Piotr Cebula, "Poślij mnie"

Lubaszowa – informacje o rekolekcjach

REKOLEKCJE

21-23 kwietnia 2017: „Sakrament miłosierdzia” – rekolekcje o spowiedzi. Przed Niedzielą Miłosierdzia zapraszamy na weekendowe rekolekcje połączone z nocnym czuwaniem z soboty na niedzielę. Chcemy pomóc w głębszym spojrzeniu na sakrament pokuty jako jedno ze źródeł naszego życia duchowego. Rekolekcje mają na celu wprowadzenie uczestników w pełne i owocne przeżywanie procesu przebaczenia i pojednania, który jest darem miłosiernego Boga. Mogą być szczególnie pomocne dla osób, które mają trudności w przeżywaniu spowiedzi. Prowadzący: o. Sylwester Cabała CSsR.

Miejsce: dom rekolekcyjny „Góra Tabor”, Lubaszowa 33; 33-172 Siedliska k. Tuchowa. Kontakt i zapisy: 798 045 456, e-mail: goratabor@redemptor.pl Więcej informacji na stronie: www.cadr.redemptor.pl/lubaszowa

Artykuły, publikacje

Rekolekcje dla narzeczonych - terminy 2017

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rekolekcji dla narzeczonych w 2017 roku:

Facebook i nowa zakładka na naszej stronie

Zapraszamy na podstronę: Zasoby - Multimedia, audycje. Będziemy tam sukcesywnie publikować różne materiały takie jak nagrania, prezentacje i inne zasoby multimedialne. Zawsze można je pobrać klikając w link prawym przyciskiem myszy i wybierając Już teraz są dostępne poszczególne części audycji "Nikodem puka nocą" - z początku października. W audycji gośćmi byli ks. Piotr Cebula i Sylwia Kulig. Zapraszamy

Jeżeli jeszcze o tym nie wiecie to mamy swój profil na Facebooku, zachęcamy do odwiedzania, śledzenia i lajkowania :)

Fanpage Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej

DIECEZJALNE STUDIUM RODZINY - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Edycja XVI DIECEZJALNEGO STUDIUM RODZINY

2016/2017 Tarnów

Rok I (2 sobota miesiąca)

13 V 2017

8.30 – Msza św.

9.00-10.30 – Problemy prawa małżeńskiego (cz. 3) – ks. dr hab. R. Kantor

10.30-10.40 – PRZERWA

10.40-12.10 – Problemy prawa małżeńskiego (cz. 4) – ks. dr hab. R. Kantor

12.10-12.20 – PRZERWA

12.20-13.50 – Metoda objawowo-termiczna wg prof. J. Rötzera - ćwiczenia.

10 VI 2017

8.30 – Msza św.

9.00-10.30 – Metoda objawowo-termiczna wg prof. J. Rötzera - ćwiczenia.

10.30-10.40 – PRZERWA

10.40-12.10 – Egzamin

12.10-12.20 – PRZERWA

12.20-13.50 – Metoda objawowo-termiczna wg prof. J. Rötzera - ćwiczenia.