środa listopad 22, 2017

Aktualności i ogłoszenia

Płodność- Problem- Pomoc, którą proponuje Naprotechnologia

Serdecznie zapraszamy do Domu Rekolekcyjnego OPOKA w Starym Sączu na warsztaty dotyczące leczenia niepłodności. Odbędą się one
8 października na zakończenie Międzynarodowego Spotkania Naprotechnologów oraz jako kontynuacja dnia dla życia, którego świętowanie rozpoczniemy w Grybowie Eucharystią o godz. 11.00, aby następnie wziąć udział w  Marszu dla Życia i Rodziny oraz wspólnym świętowaniu na stadionie Grybovii.

Warsztaty „Płodność- Problem- Pomoc, którą proponuje Naprotechnologia są dedykowane małżonkom, doradcom życia rodzinnego
a także wszystkim osobom, które zajmują się wspieraniem rodzin z problemem niepłodności. Rozpoczniemy o godz. 15.30. Prelegenci, specjaliści z dziedziny naprotechnologii,  poruszą następujące zagadnienia.

1. Jak realnie rozwiązywać prawdziwe problemy dotyczące płodności?

Lekarz Daria Mikuła-Wesołowska, konsultant medyczny Naprotechnologii, instruktor modelu Creighton, bioetyk

1. Autentyczny język zdrowia i płodności kobiety.

Mgr inż. Agnieszka Juszczyk certyfikowany instruktor i edukator modelu Creighton

1. Dlaczego NaproTechnology a nie inne metody?

Ks. dr hab. Piotr Kieniewicz, teolog moralista

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych konieczna jest jednak rejestracja na adres mailowy drtarnow@gmail.com  lub pod numerem telefonu 14 6317360, od 8 do 12. Serdecznie zapraszamy.