piątek listopad 22, 2019

Aktualności i ogłoszenia

Diecezjalne Święto Rodziny

Diecezjalne Święto Rodziny przeżywać będziemy we wszystkich parafiach diecezji w niedzielę 16 czerwca. Centralne uroczystości odbędą się w Starym Sączu przy Ołtarzu Papieskim. Rozpoczniemy od Mszy św. pod przewodnictwem bpa Andrzeja Jeża o godz. 11.00.  Niech to będzie szczególny dzień radości z piękna życia małżeńskiego i rodzinnego oraz zawierzenia rodzin naszej diecezji Bożej Opatrzności. Zapraszamy wszystkie wspólnoty o charyzmacie rodzinnym na uroczystości do Starego Sącza. Niech wspólne przeżywanie tego święta, w kontekście V Synodu DT, którego głównym tematem jest rodzina, będzie wyraźnym znakiem wspólnego działania dla dobra rodziny.