czwartek lipiec 09, 2020

Studium Rodziny

Diecezjalne Studium Rodziny

Aktualne programy i informacje

Zajęcia XVII Diecezjalnego Studium Rodziny (rok I) odbywają się w Nowym Sączu w każdą II sobotę m-ca: 9 marca, 13 kwietnia,   11 maja, 8 czerwca.

Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00 w Bazylice św. Małgorzaty  w Nowym Sączu.

Diecezjalne Studium Rodziny jest dwuletnim cyklem wykładów przybliżających uczestnikom katolicką naukę o rodzinie. Absolwenci otrzymują uprawnienia nauczyciela naturalnych metod rozpoznawanie płodności. Zasadniczym celem Studium jest przygotowanie Doradców Rodzinnych posługujących w Poradniach Życia Rodzinnego działających w parafiach diecezji tarnowskiej.
Wykłady i ćwiczenia poprowadzą księża profesorowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie oraz osoby świeckie – instruktorki nauczania naturalnych metod rozpoznawanie płodności, specjaliści z psychologii i pedagogiki.

Bliższe informacje można uzyskać w Wydziale Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Telefon 014 631 73 60; e-mail: drtarnow@gmail.com

WAKACYJNY ODPOCZYNEK DLA RODZIN

Zaktualizowane terminy katechizacji przedmałżeńskiej i rekolekcji

Katechizacja przedmałżeńska w formie rekolekcji - terminy 2020 (i półrocze) w ośrodkach na terenie diecezji tarnowskiej.

Rekolekcje dla małżonków / rodzin - terminy 2020 (I półrocze)

Dzień Świętości Życia 2020

Terminarz spotkań rejonowych